Bizi Arayın: 0555 888 1043    Email: [email protected]

Çok hapşırıyor, nezle gibi oldu, sesi çatallaştı köpek yavrusu gibi sesler çıkarıyor viyak viyak şeklinde ve çok kaşınıyor. 2.5 ay önce yine böyle olmuştu. Veteriner Hekim İmunel ( her sabah suyunu değiştiriyoruz, kaynamış ılıtılmış suya 4 damla elma sirkesi ve 2 cc imunel koyuyoruz) , profenid ( 4 gün gün ortasında ağızdan 1 damla profenid verdik ) ve klamoks ( her sabah ve akşam 1 er damla ağızdan klomoks verdik ) ilaçlarını vermişti, iyileşmişti. Şu an yine tekrarladı hastalığı, aynı ilaçları veriyoruz. Gündüzleri daha iyi, hareketleri de iyi, ancak sabahları minik köpek sesleri çıkarmaya devam ediyor, iyi gözükmüyor. Gün içinde düzeliyor, yalnız çok kaşınıyor. Veteriner Hekimimiz ayrıldı klinikten, kendisine ulaşamadık. Sizden yardım istiyoruz. Bize çok acil dönerseniz çok memnun oluruz, şimdiden teşekkürler..

Öncelikle geçmiş olsun diliyoruz. Mesajınızı geç cevapladığımız için özdür diliyoruz. Acil vakaları kliniğin telefonundan aranması halinde hızlı dönüş yapabiliriz. Sitedeki gün içerisindeki yüzlerce soruların arasından fark etmemiz zaman alıyor. Sorunuzu cevaplayacak olursak, Her hastalığın tedavisi aynı değildir. Hekiminiz bağışıklık güçlenmesi için takviye vermiş ayrıca bir antibiyotik tedavisi kullanmış. Öyle anlaşılıyor ki bir bakteriyel hastalık belirtisine istinaden buna uygun bir tedavi uygulamış. şuanda kuşunuzun Viral bir hastalığı olabileceği gibi alerjik yada paraziter bir hastalığı da olabilir. Böyle bir durum söz konusu ise bu tedavi başarılı olmaz. Kuşun muayene sonucu teşhis konulup tedavi edilmesi gerekir. Umarız sorunuza geç cevap yazdığımız için kuşunuz doğru tedaviden mahrum kalmamıştır. acil durum olduğunda kliniğimizi arayabilirsiniz.


Pethekim.com'dan Randevu Oluşturabilirsiniz.

Dilediğiniz saate randevu oluşturabilirsiniz, aşağıdaki butona tıklayın ve çıkan formu doldurup bize iletin. Size en kısa sürede ulaşalım.