Hizmetlerimiz

BAĞLICA VETERİNER HİZMETLERİMİZ


7/24 ACİL VETERİNER

Pethekim Bağlıca veteriner, Acil durumlar ve acil veteriner için 7/24 arayabilirsiniz.
0555 888 10 43

GENEL MUAYENE

Bağlıca | Pethekim Veteriner Kliniği’nde; Köpek, kedi, süs kuşları, tavşan gibi birçok evcil hayvan ve egzotik hayvan muayeneleri yapılmaktadır. Semptom ve analizlere yönelik en son teknolojik aletlerle, Tecrübeli Veteriner Hekimlerimiz uygun gördüğü test ve laboratuvar sonuçları değerlendirilerek spesifik teşhis yapılır.

Cerrahi Operasyonlar

En son teknolojik ekipmanlarımızla Ankara’da 7/24 veteriner kliniğimizde her biri alanında uzman veteriner hekim kadrosuyla çalışıyoruz.

Laboratuvar Hizmetleri

En son teknolojik ekipman ve tecrübeli veteriner hekimler ile hep bir adım öndeyiz.

Koruyucu Hekimlik

Evcil dostlarımızın sağlığı bizim için önemlidir. Hastalıkla mücadelenin en başarılı yolu hastanın hastalığa yakalanmadan korunmasını sağlamaktadır. Devamı…

Aşı ve Antiparaziter Uygulamaları

Evcil dostlarımızı hastalıklardan korumak ve zoonoz hastalıkları önlemek için aşı ve antiparaziter uygulamaları yapılmalıdır. Aşı ve antiparaziter uygulamalarını düzenli bir şekilde yapmaktayız.

Kedi/Köpek Kısırlaştırma

24 saat açık veteriner kliniğimizde kedi ve köpek kısırlaştırma ameliyatlarınızı en hijyenik koşullarda gerçekleştiriyoruz.

Pet Kuaför

Pet kuaförü ile minik dostlarımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz. Kesim konusunda iddalıyız 🙂

Veteriner hekiminiz neden biz olmalıyız?


Bağlıca Veteriner 24 Saat Açık, Acil, Nöbetçi, Pethekim Veteriner Kliniği

Ankara nöbetçi veteriner kliniği, Bağlıca Veteriner hekim olarak 24 saat bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Cerrahi Operasyonlar, kısırlaştırma, pet kuaför, makas tıraşı, pet yıkama gibi bir çok hizmeti en iyi imkan ve tekniklerle sizlere sunuyoruz!

Bizi Arayın