Hakkımızda

Ankara’nın Bağlıca Mahallesinde, Ankara ve çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti sunan bir kliniktir. Kurumsal tecrübeyle uzman kadrosu ve teknojik ekipmanlarıyla kurulmuş olup; halk sağlığı ve evcil dostlarımızın sağlığı konusunda kurumsal hekimlik hizmetleri sunmaktadır. Ankara Acil Veteriner

Misyon ve Vizyon

Veteriner Hekimlik, etik değerlerinden, insan sağlığı, hayvan sağlığı ve hayvan hakları etik değerlerinden asla ödün vermeyen, hayvan refahını önemseyerek, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, hasta sahibi memnuniyeti, hasta huzuru, kalite standartlarına uygun çalışma prensipleriyle kaliteli veteriner sağlık hizmeti sunmaktır. Güvenilir sağlık hizmeti ile huzurunuz çok güzel olacak. Ankara acil veteriner olarak sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz.

Kliniğimiz uzman kadrosu ve dünya standartları düzeyindeki imkânlarıyla tanı teşhis, tedavi ve koruyucu hekimlik yönünden maksimum düzeyde hizmet vermektedir. Tedavilerdeki başarı oranlarıyla hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Telefon ve klinik yönünden 7/24 ulaşılabilinir olan ve her zaman bir hekim ile muhatap olabilme imkânı sunmaktadır. Acil hastalarına hızlı müdahale ile cerrahi alanında yüzlerce operasyon yürütmüş hekimlerimizle yüksek başarı yakalamış, kurumsal veteriner sağlık hizmeti sunmamızın yanı sıra erken tanı ve teşhis ile doğru tedavinin ardından hastalıkların tedavilerinin ve takiplerinin yapılmasında yüksek başarı sağlamış bir kuruluştur.

Yatan hastaların birbirlerine hastalık bulaştırmamasını prensip edinmiş bir klinik olarak temizlik ve hijyenden asla ödün vermememizin yanı sıra enfeksiyöz kedi, enfeksiyöz olmayan kedi, enfeksiyöz köpek, enfeksiyöz olmayan köpek, yoğun bakım odası, yavru bakım odası ve operasyon sonrası bakım odası şeklinde odalarda tutarak hastane enfeksiyonunu önlemeyi prensip edinmiştir. Günlük hasta visit saatleriyle hastalar birebir hekimleri tarafından takip edilip hasta sahiplerine gerekli ölçüde bilgi verilmektedir. Hastalarımızın konforu ve tedavi yönünden beslenmeleri ve ilaçlarının takibi hem elektronik programlarla hem de kafeslerindeki hasta başı formlarıyla takip edilerek hata payı sıfıra indirgenmektedir.  Kontrollerin üst düzeyde tutulması hasta tedavilerinde başarı şansının artmasının yanı sıra hasta sahiplerine hastaları ile ilgili bilgi verilirken yanlış bilgi verilmesinin de önüne geçilmektedir. İşini önemseyen, disiplinli çalışmayı prensip edinmiş uzman kadromuz sizlerin hizmetindedir.

çayyolu veteriner

Kullandığı programlarla, hastaların geçmiş tedavilerinin, yapılan işlem ve tetkiklerin her zaman arşivlenerek hekimin bir sonraki tedavi öncesinde önüne sunulmaktadır. Böylelikle hekimin hastayı geçmişiyle değerlendirerek daha doğru bir tedavi önermesinde başarı şansı maksimum tutulmaktadır.  Yine kullanılan programlar sayesinde aşı ve parazit mücadelesinde doğru zamanlama yapılarak hem hekimlere hem de hasta sahibine mesaj gönderilmektedir. Böylelikle zaman aşımından kaynaklı koruyucu hekimlikten verilen kayıpların önüne geçilmektedir. Hekimlerimiz aşı için gelen hasta sahiplerine aşılarla alakalı gerekli bilgileri vererek onların daha bilinçli hasta sahipleri olmasını sağlamaktadır. Bu sayede daha uyumlu hasta sahibi, hasta ve hekim üçlüsü oluşturulması hedeflenmektedir.

Alanında uzman kadrosuyla ortopedi, kısırlaştırma (casratation/ovaiohisterectomi), sezeryan, bağırsak operasyonları ve çeşitli cerrahi operasyonlarıyla operasyon öncesi, operasyon ve operasyon sonrasında gerekli bakımı en iyi şekilde sağlayan bir kuruluştur. Tedavi sonrası gerekli görülen hastaların   durumları takip edilmektedir. Kurumsal yapımızla evde bakım hizmetii fizik tedavi, davranış bozuklukları, beslenme ve bakım konularında programlı hizmetler sunulmaktadır. Bu sayede hastalarda iyileşme, koruyucu hekimlik, salgın hastalıklar ve zoonoz ( hayvandan insana geçebilen hastalıklar) hastalıklar ile mücadelede başarı en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.

Evcil hayvan dostlarımızın ve sahiplerinin sektörel anlamda bilinçlendirilmesi, bakım, besleme, evcil hayvan eğitimi, davranış bozuklukları ve diğer alanlarda sosyalleşme salonumuzda misafir ederek uzman kadromuz tarafından seminerler verilmektedir.

Bizi Arayın