Başkent Veteriner

BAĞLICA PETHEKİM VETERİNER KLİNİĞİ


7/24 ACİL VETERİNER

 Bağlıca Veteriner | Pethekim Veteriner Kliniği,  7/24 açık veteriner kliniği hizmeti sunulmaktadır. Acil durumlar ve acil veteriner hekim için 7/24 arayabilirsiniz.
0555 888 10 43

Cerrahi Operasyonlar

Tüm veteriner cerrahi operasyonlar kliniğimizde yapılmaktadır.

Ankara 7/24 Açık Veteriner, Acil Veteriner, Nöbetçi Veteriner

Ankara Nöbetçi Veteriner Kliniği, Pethekim Veteriner Kliniği 7/24 evcil dostlarımıza hizmet sunmaya devam etmektedir.

Laboratuvar Hizmetleri

En son teknolojik ekipman ve tecrübeli veteriner hekimler ile hep bir adım öndeyiz.

Koruyucu Hekimlik

Evcil dostlarımızın sağlığı bizim için önemlidir. Hastalıkla mücadelenin en başarılı yolu evcil dostumuzun koruyucu hekimlikle güvence altına alınmasıdır.

Aşı ve Antiparaziter Uygulamaları

Evcil dostlarımızı hastalıklardan korumak ve zoonoz hastalıkları önlemek için aşı ve antiparaziter uygulamaları kliniğimizde yapılmaktadır.

Kedi ve Köpek Kısırlaştırma

Kedi ve köpek kısırlaştırma operasyonları 7/24 açık bulunan kliniğimizde labaroskobik yöntemlerle, konu uzmanınca gerçekleştirilmektedir.

Pet Kuaför

Pet kuaförü ile minik dostlarımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz.  Minik dostunuzun kuaför hizmeti için randevu alabilirsiniz.


Bağlıca Veteriner | 7/24  Açık Veteriner, Acil Veteriner, Nöbetçi Veteriner

Bağlıca Veteriner Pethekim Veteriner Kliniği, Evcil hayvan muayenesi, Laboratuvar teşhisi, Cerrahi Operasyonlar, Dahiliye, Doğum ve Jinekoloji, Ortapedi, diğer klinik birimler, kedi ve köpek aşılamaları, kedi ve köpek kısırlaştırma, tedavi hizmetleri ve koruyucu hekimlik hizmetleri vermekteyiz.

 


Bağlıca Pethekim Veteriner Kliniğimiz Hakkındaki Görüşleriniz

 

 

Bağlıca Veteriner | Pethekim kliniğimiz hakkında siz değerli müşterilerimizin bize ilettiği yorumlar.

Pethekim Bağlıca Veteriner Kliniği ekibi gerçekten çok kibar ve cana yakınlar. Kedimin aşısını hiç canını yakmadan yaptılar, teşekkür ediyorum 🙂

— Fatma Aksu

Pethekim.com veteriner kiliğinden çok memnun kaldım. Asya’yı ürkütmeden profesyonelce tedavi ettiler, herkese tavsiye edeceğim burayı.

— Duygu Balıkçı

Köpeğimi traş ettirdim memnun kaldım Pethekimin gösterdiği ilgi ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz☺️

— Ömer Faruk Eser

Kedimin bir sıkıntısı için gece vakti aradım ve gittim. Çok güzel ilgilendiler. Pethekim Veteriner kliniğindeki tüm hekimler ve bütün çalışanlar çok sıcak ve samimiler. İlginiz için teşekkür ederim.

— Arzu AKTAŞ

Pethekim kuşlardan iyi anlıyor. ölmek üzere olan muhabbet kuşumla çok iyi ilgilendi. Tedavi etti teşekkürler

— Yusuf Can

Bağlıca veteriner bölgesinde Kuştan anlayan nadir kliniklerden. Pethekime çok teşekkür ediyorum.

— Pelin UÇAR

Pethekim Paşanın beslenmesini düzenlediğinden beri sağlık problemi yaşamıyor. Teşekkür ediyorum.

— Sümeyye EROĞLU

8. kattan düşen kedim ile, gecenin ilerleyen saatine rağmen çok ilgilendiler ve o ilgi sayesinde kedim şimdi hayatta. Teşekkürler Pethekim.

— Hamza DERVİŞOĞLU

Gece ansızın rahatsızlanan köpeğimin kan kusması üzerine yaşadığım panikle gece açık veteriner ararken Pethekim ile tanıştım. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkürler Gece açık veteriner Pethekim.

— Ayla ERGİN

Bizi Arayın