Ankara 7/24 Açık Veteriner – Pethekim


ANKARA 7/24 AÇIK VETERİNER

 

 Ankara 7/24 Açık Veteriner hizmeti veren Pethekim Veteriner Kliniği’nde daima Veteriner Hekimlerin hazır bulunması, Acil Veteriner Hizmetlerine ulaşım bakımından önemli bir ayrıntı. Laboratuvar hizmetleri, görüntüleme sistemler, cerrahi ve ortopedi, kanatlı muayene ünitesi vb. birçok hizmetlerle evcil hayvanlarınızın tedavilerine hızlı hizmet üretmektedir.

Hastalıkların daha çok gece pik düzeyde olduğu düşünüldüğünde düzenli ve sürekli hizmet veren veteriner kliniklerinin 7/ 24 açık olması, gerektiğinde hasta evcil hayvanın yatarak veya ayakta edilebilme imkânının olması, hizmet kalitesi ile hizmet süresinin aynı anda sunulması önemli bir ayrıntıdır.

Kedi ırklarının özelliklerine göre tedavi ünitelerinin bulundurulması, enfeksiyon ve aşı durumlarına göre sınıflandırılarak ayrı ünite ve bölümlerde tutulmaları, bulaşma ve çapraz bulaşma risklerini azalttığından nitelikli bir Veteriner hizmeti olarak açıklanabilir.

ANKARA VETERİNER KLİNİĞİ BAĞLICA

 

Köpek ırklarına göre gezinme alanı ve temizlik standartlarının bulunması verimliliği arttıran bir durumdur.

Bağlıca Pethekim Veteriner Kliniğinde hijyen gereklilikleri, hizmet kalite parametrelerinin takibi bakımından, iç denetim ve HACCP uygulamaları yapılarak hizmet kalitesi her geçen gün arttırılmaktadır.

Yapılan iç denetimlerde muayenehane, klinik, barınma ve hospitalizasyon alanları, yoğun bakım bölümü, laboratuvar alanlarına yönelik formlar düzenlenerek takiplerimiz yapılmaktadır.

 Bağlıca Pethekim Veteriner Kliniği olarak; tedavilerin temelinde hijyen ve temizlik gelir bilinci ile doğru teşhis ve doğru tedavi hizmetlerinde iç denetim sistemi uygulamalarımız ve aşı takip sistemlerimizle daima evcil dostlarımızın hizmetinde oluyoruz.

Ankara 7/24 Açık Veteriner Kliniği: Bağlıca Pethekim Veteriner Kliniği 0555 888 10 43

İnstagram : @pethekimveterinerklinigi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın