KEDİLER İÇİN OTEL | Acil Veteriner


KEDİLER İÇİN GÜVENLİ OTEL

Ankara Kedi Otel Hizmetlerinin gerekliliği olduğu bir şehirdir. Bayramlarda ve tatillerde Ankara dışına gidecek olan evcil hayvan dostları Güvenilir Kedi Oteli ya da Güvenilir Köpek Oteli diye araştırma yaparlar ki evcil hayvan dostlarına güvenli bir yer bulabilmiş olsunlar.

Güvenli Kedi Oteli veya Kedi –Köpek Pansiyonu nasıl olamalı ?

Kedi Oteli Yada Köpek Otel Hizmetlerinin verildiği birçok yer bulunmakla birlikte; 7/24 Veteriner Hekimlik Hizmeti veren Veteriner Klinikleri kediler için pansiyon ve otel hizmeti de vermektedir.

Kediler, Köpekler Otelde Ayrı Odalarda mı Kalıyor?

Kediler ve Köpekler için en önemli şey güvenli barınma, güvenli beslenme, hastalıklardan korumak için izole bir yaşam sunmaktır.

Aşı durumları, sağlık durumları, Irk özellikleri, cinsiyetleri dikkate alınarak ayrı kafes ve odalarda bulundurulmaları önemlidir.

Ayrıca Veteriner Hekim Kontrolünde olmaları da ayrı bir önem arz eder. Yedikleri mamadan, yaptıkları dışkıya kadar bütün halleri KEDİ OTELİ Vizite saatlerinde kontrol edilerek tüm tedbirler alınmış olur.

Köpek Otelinde Köpekler Gezdiriliyormu?

Alışkanlıkları, eğitimleri dikkate alınarak eğitim ve ihtiyaçları giderilmesi için gerekli hallerde özgürleştirilerek ihtiyaçları giderilir.

7/24 Veteriner Sağlık Hizmeti veren Pethekim Veteriner Kliniği evcil dostlerı emanet sorumluluğu   bilinci ile kabul ederek  konforu, hijyeni, sağlığı  ve güvenliği bir arada profesyonel olarak hazırlayıp sunmaktadır.

Kedi Oteli veya Köpek Otelinde Veteriner Hekim Var mı?

24 Saat Veteriner Hekim Kontrolünde olan evcil hayvanların özel durumlarını sahipleriyle vizit saatleri sonrası paylaşarak sürekli iletişim halinde olup; merakta kalmayı minimuma indirmektedir.

Otel randevusu için tıklayınız.

Kedi Oteli Ve Köpek Otelinde Hijyen Nasıl?

Pethekim Veteriner Kliniği, geniş, HACCP kriterlerini taşıyan, Bulaşma ve Çapraz Bulaşma Kontrol Risk Kontrol Sistemleri ile ciddiyetle evcil dostlarınızı misafir etmektedir.

Bağlıca Veteriner, Çankaya Veteriner,  Etimesgut Veteriner, Çayyolu Veteriner, Ümitköy Veteriner, Beysukent Veteriner, Bilkent Veteriner, Alaçaatlı Veteriner, Ankara Veteriner, Batıkent Veteriner Hizmet bölgelerinde Kedi ve Köpek evcil hayvanları 7/24 Misafir etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın