Ankara 7 / 24 Açık Veteriner

Ankara 7/24 açık veteriner hizmetleri, ulaşılabilme zorluğu yaşanan bir hizmet alanı olmakla birlikte bazı hayvan hastaneleri ve Veteriner Klinikleri 7/24 açık hizmet sunmaktadır. Pethekim Veteriner Kliniği Veteriner Hekim kadrosu, yardımcı personel ve icapçı hekim kadrolarıyla hayvan sağlığı hizmetlerini nitelikli ve kesintisiz olarak vermektedir. Ankara’da 7/ 24 açık veteriner hizmetlerine ulaşmak büyükşehir olmanın getirdiği yoğunluk ve ulaşılabilirlik hususları dikkate alındığında hayvan sağlığı bakımından önemli bir fedakârlıktır. Sunulacak Veteriner Sağlık Hizmetlerini, gece ya da gündüz, saat farkı olmadan aynı hassasiyet ve ciddiyetle oluşturmak önemlidir. Bir canlının evimizin bir bireyi, can yoldaşı, can dostu ve her şeyden önemlisi insanlığın emaneti canlılar olduğu bilinciyle ve ciddiyetiyle muayene teşhis ve tedavi gerektiren bir vazifedir. Her bir canlının ırk, cinsiyet ve yaş özellikleri dikkate alınarak sağlık ve hastalık parametrelerinin netleştirilerek doğru teşhis ve doğru tedavi yapılması esastır. 7/24 açık Veteriner hizmeti sunan hekimlerin, özellikle gece nöbetçi olan hekimlerin hassasiyetinin yüksekliği evcil hastalarımızın hayata tutunmasını sağlayan önemli unsurdur. Pethekim Veteriner Kliniği bu ciddiyetle Ankara 7 / 24 Açık Veteriner hizmeti sunmaktadır.

7 / 24 Açık Veteriner Ankara

7 / 24 Açık Veteriner Ankara, Pethekim ailesi olarak acil durumlarda 7/24 Acil Veteriner hizmetlerimiz hayvan sağlığı iç güvenlik sistemlerimiz ile kontrollü olarak sunulmaktadır. 24 saat açık veteriner kliniklerinin bazı acil hastalıklarda önemi büyüktür. Evcil hayvanlarda trafik kazası, yüksekten düşme, ani ateş ve anaflaktik şoklar, kusma ve ishaller, yabancı cisim yutmaları, zehirlenmeler, kalp krizleri, nörolojik ataklar, ölümcül derecede ateşli hastalıklar, hipodermi, dehidrasyonlar vb. hastalıklarda 24 saat Veteriner Hekimlerin açık olarak hizmet vermesi ayrı bir önem ve şifa kaynağıdır. Bu tür hastalıklarda Veteriner Hekime erken ulaşım, hayat kurtaran önemli adımlardır. Ankara 7 / 24 Açık Veteriner özellikle köpek ve kedilerin dolaşım sistemlerinin fizyolojisi gereği hastalıkların tolerasyon eşiği düşük olduğu dikkate alındığında hızlı bir şekilde Veteriner Hekimlik hizmetlerine ulaşmak önemli olur. Veteriner Hekime, ilaca ve medikal malzemelere ulaşılamayan, bilgi ile klinik hizmetlerinin buluşturulamadığı yerde hayati tehlikeler kaçınılmazdır. Evcil hayvanlarımıza erken müdahalede 24 saat açık Veteriner hekimliğin hayat kurtarıcı niteliği önemlidir.

 

7 / 24 Açık Veteriner Kliniği

7/24 Açık Veteriner Kliğini hizmeti sunmak mesleki olarak ciddi fedakârlık gerektiren bir hizmet şeklidir. Hayvan sağlığı hizmetlerinde, hastalıkların gece daha da şiddetlendiğini, doğum vakalarının gece daha fazla olduğu, hormon düzeylerinin gece fazlalaştığı, dolaşım sistemi hastalıklarının gece aktifleştiği dikkate alındığında 7/24 açık veteriner hekimlik hizmetinin hayvanların tedavisinde ki rolünün büyük olduğu açıkça görülmektedir. Doğum yapmak üzere olan bir canlının doğum hormonları gece arttığından doğum başlar ve gece doğum yapamayan canlıların güç doğumları veteriner kliniklere yansır. Kalp ve damar hastalıklarının gece krize dönüştüğü ve acil alarak kliniklere hayvanların getirildiği, zehirlenme vb. vakalarında 7/24 açık veteriner hizmetlerine ulaştırıldığı zaman tedavi başlama olanağı oluşmuş oluyor. Pethekim Veteriner Kliniği 7/24 açık Veteriner hizmeti için acil kritik muayene birimi oluşturarak Veteriner Hekimlerin teşhis ve tedavi protokollerini iç takip ve kontrol sistemi ile konsültasyon bilimselliğini de önemseyerek evcil hayvanlarınıza hizmet sunmaktadır.

Ankara Acil Veteriner Kliniği

Ankara Açil Veteriner Kliniği ihtiyacının en çok olduğu iller arasındadır. Evcil hayvanlar, kediler, köpekler, egzotik hayvanlar, kuşlar yaşadıkları sağlık sorunlarında acil ve hızlı bir şekilde Veteriner Hekim’e ulaşma ihtiyacı duyarlar. Ankara’da acil Veteriner Hekim seçimi yapması gereken evcil hayvan sahipleri acil gideceği kliniğin hekim kadrosu ve teknolojik imkânları bulunan bir yerden hizmet alması önemlidir. Acil veteriner hekimlikte hızlı teşhis ve doğru teşhis oluşturmak ve uygun tedavi protokolleri kullanılması evcil hayvanlarımızın sağlığına kavuşmasının önemli bir adımıdır. Ankara 7 / 24 Açık Veteriner Acil olarak stabil hale getirilen evcil hayvan hastalarımız kliniğimizde bulunan laboratuvar, görüntüleme ve medikal sistemler ile acil hastalıklara cevap verecek şekilde oluşturulmuştur. Personel ve hekim kapasitesinin bölge şartlarını karşılayacak düzeyde olması da yine avantajlı acil müdahaleleri kolaylaştıran unsurlardır. Ankara da gece ve gündüz hızlı müdahale sistemi ile acil veteriner hekimlik hizmeti sunan kliniğimiz 24 saat açık bulunmaktadır. Ankara 7 / 24 Açık Veteriner kliğini olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile sevimli dostlarımıza 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın