Kedilerin Solunum Sistemi Enfeksiyonu | Pethekim | Açık Veteriner Kliniği


Kedi Solunum Sistemi Enfeksiyonları

 Kedilerde burun akıntısı, aksırma, gürültülü solunum, solunum güçlüğü, yüz kemiklerinde değişiklikler, iştahsızlık, halsizlik, ağırlık kaybı semptomları görülüyorsa. Acil veteriner hekiminiz ile irtibata geçin veya nöbetçi veteriner kliniğimizi arayabilirsiniz. Kedinizde bu semptomların hepsi birlikte de görülür veya birkaç tanesi birlikte görülür.

Solunum sistemi enfeksiyonları; viral, bakteriyel, paraziter, alerji, yabancı cisimler gibi bir çok nedenden kaynaklanır. Bu nedenleri ayırıcı, doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemleriyle kedinizi hastalıktan kurtarabilirsiniz. Doğru teşhis ve tedavi için gerekli ekip ve ekipmanlar ile 7/24 açık veteriner kliniğimizde veteriner hekim bulunmaktadır.

Solunum sisteminde alerji rahatsızlıklarında çok hızlı hareket emeniz gerekir. Çünkü alerji rahatsızlığı olan canlılarda alerjik reaksiyonlar hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bu reaksiyonlar sonucu anaflaktik şok sonucu dostumuzu kaybedebiliriz. Acil müdahale ve acil veteriner kliğini için Pethekim Veteriner Kliniğimizi arayabilirsiniz.

 

Solunum sistemi rahatsızlığını önlemek için , kedinizin mutlaka aşı ve genel kontrollerini yaptırmanızı öneririz. Sağlık günler dileriz.

 

PETHEKİM VETERİNER KLİNİĞİ

 

www.pethekim.com


açık veteriner Çankaya, açık veteriner, açık veteriner ankara,  açık veteriner mustafakemal mah, açık veteriner beysukent,  açık veteriner ümitköy, açık veteriner mutlukent, açık veteriner balgat, açık veteriner bağlıca, açık Veteriner kliniği, açık veteriner Çayyolu, açık veteriner yaşamkent, açık veteriner koru

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın